ARTYKUŁY PODSTRONY

  Kuchnie i zabudowy

  Jest coś magicznego w tym, że pomimo nieustannych starań w aranżacji salonu czy sypialni, to kuchnia jest miejscem, w którym najczęściej spędza się czas w gronie rodziny lub znajomych. Współczesna kuchnia to platforma swobodnych spotkań i dyskusji, wspólnych kulinarnych podróży i smakowania świata. To przestrzeń umożliwiająca eksperymenty, odkrywanie siebie oraz przekraczanie granic.

  Studio projektowe SONIK Kuchnie od blisko trzydziestu lat realizuje projekty kuchni i zabudowy meblowej na wymiar do niemal wszystkich pomieszczeń domu, mieszkania oraz lokali usługowych. Jesteśmy przekonani, że prawdziwą kuchnię, wygodną garderobę czy praktyczną pralnię definiuje nie tylko oryginalny design, ale także innowacyjne i bezkompromisowe rozwiązania najwyższej jakości gwarantujące wygodę i wysoki komfort użytkowania.

  W SONIK Kuchnie rozumiemy znaczenie poszczególnych rodzajów pomieszczeń w codziennym życiu każdego domu lub lokalu. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proponując dostosowane do oczekiwań Klienta rozwiązania. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów dołączyliśmy także do wąskiego grona podmiotów oferujących meble marki Nobilia – niemieckiego lidera w branży wysokiej klasy zabudowy kuchennej i użytkowej. 

  Nasi profesjonalni projektanci i montażyści pomogą w stworzeniu solidnej, indywidualnie dostosowanej zabudowy, nie tylko idealnie zaprojektowanej, ale także wyposażonej w niezbędne sprzęty znanych i cenionych producentów.

  SONIK Kuchnie – zbliżamy ludzi.

   

  KOLEKCJE

  do góry strony